Trudnoća ili ne ?

Tamara95

adnja menstruacija mi je bila 25. 06. 2015, u odnose sam stupila 07. 07. 2015 (bez zaštite se desio i ejakulacije) . I onda sam dobila menstruaciju 24. 07. 2015 bila je obilna i trajala je 6 dana. Ono što me brine što osjetim kao neko krlkanje, treptanjeu stomaku, ponekad nmg vam opisati. . S' tim da imam i pojačan iscjedak. I kasnila mi je ovaj mjesec 5 dana menstruacija i dobila sam i trajala mi je isto 6 dana. Ali evo posle dva dana pojavio mi se smeđi koji je trajao dan, i sad beli sekret. Da li je u pitanju trudnoća ?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne umišljajte si. Ne radi se o trudnoći.

Bubica3

Pozdrav, imala sam odnos bez zastite 14.8. I trebala sam dibiti menstruaciju 23.ali kasni mi vec 2 tjedna no imam simptome kao da cu dobiti,zelja za slatkim,bolovi u trbuhu.pila sam pilule 3 godine,pa napravila pauzu mj dana i pila gidinu dana i u 8.mj sam prestala pit i imala odnos bez zastite.napravila sam dva testa za trudnocu u razmaku od dva dana i oba dva su negativna. Postoji li svejedno migucnost da sam trudna?
Pozdrav

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom ne radi se o trudnoći. O uzrocima izostanka menstruacije pročitajte u prijašnjim postevima.

Bubica3

I imam bjelkasti iscjedak..i boli me oko desnog jajnika. Moguca trudnoca?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Odgovorio sam vam.

Tamara95

Izvinite zbog uznemiravanja.

Samo da dodam još, da mi se menja boja sekreta.
Imam bolove u krstima i leđima, s' tim da takođe osjetim na dodir tvrdost oko pupka.

Da li može biti razlog, pošto sam imala problema sa želudcem i išla sam na gastroskopiju ili je ipak trudnoća?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Koji je uzrok boli ne znam ali trudnoća nije.