trudnoca ili ne

monikasm

postovani untrag tri mj menstruacije su bile 1.1.,5,2, te 5.3., ovaj mjesec dakle ocekivanu oko 5.4 nisam dobila..zadnji nezsticen osnos imala sam prije 9 dana.radila sam test na trudnocu danas i on kaze negativno.dali sam mozda prerano ucinila test ako je kojim slucajem doslo do ovolucije neposredno pred mengu?molim vas savjet..

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prerano je za test. AKo ne dobijete za 5 dana napravite test.

duda varalica

Postovani, imala sam zadnju mjesecnicu 22.04. koja je trajala cak 9 dana i bila je obilnija nego inace. Danas sam bila na pregledu kod ginekologa jer sam dva dana imala krvav iscjedak. Prije 5 dana me je trbuh dolje toliko jako bolio da sam jedva disala, a bol je prelazila na rodnicu. Doktor me je nakon ultrazvuka pitao jesam li pila kakve lijekove, odgovorila sam da jesam jer pijem nixar zbog urtikarije. Nakon toga rekao mi je da sto je bilo, bilo je, sljedecu menstruaciju cu dobiti normalno. Kad sam ga pitala jel trudnoca u pitanju rekao je opet da sto je bilo, bilo je. Vise nema,a ako opet prokrvarim da se javim. Mozete li mi, molim Vas reci jesam li bila uopce trudna ili ne? Jer ako jesam, nisam znala, a plod je otisao uz mjesecnicu.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Na osnovu iznesenog to ne mogu znati. Moguće je da se radilo o biokemijskoj trudnoći.