trudnoca ne odgovara tjednima

katrin_kat

Postovani, molim za misljenje. 37 god, prva trudnoca. Zadnja menstruacija 27.11., ciklus cca 26 dana. Prvi uzv 2.1. (5+1) vidljiva samo gestacijska vrecica 5,7mm (i cista zutog tijela 25mm). Drugi uzv sa 6+2, vidljiva GV 8mm i ZV 3mm, bez ploda. Treci UZV sa 7+0, GV 12mm sa EO 2,4 mm (hbd 5+5) i ZV 4mm, nema otkucaja.
Narucena sam.iduci tjedan na uzv, ali cekanje mi.jako tesko.pada. Ima li sanse za uredan razvoj trudnoce ili ovaj zastoj obicno ukazuje na missed ab?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, teško je reći bez kontrolnog ultrazvuka. Ipak, uočava se porast nalaza. Moguće da je trudnoća manja od amenoreje (izostanka menstruacije). Ima nade da će sve biti u redu.

katrin_kat

Razumijem. Zahvaljujem na odgovoru

Ivo Balenović, dr. med.

Nema na čemu.