trudnoca u neplodnim danima

dzenkiii

Poštovanje doktore. Zanima me kolika je mogućnost zatrudnjeti prema opisanom: posljednju menstruaciju sam imala 14.7 i trajala je 6 dana kao i obično. Nezaštičen spolni odnos 20.07 uz metodu prekinutog snošaja. Zatim 28.07 (vrijeme ovulacije) spolni odnos također nezaštićen, dečko je ejakulirao van mene i nastavili smo odnos 2x. Zatim 4.08 isto tako i 5.8 dečko je svršio u mene. Menstruaciju očekujem 11.08. Imam redovan ciklus 28 dana bez ijednog dana kašnjenja. Da li postoji mogućnost trudnoće?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Šansa svakako postoji no nije velika. Vjerovatno je ovulacija već prošla kad ste imali odnos s ejakulacijom.

dzenkiii

Javljala sam Vam se skoro, pitanje u vezi odnosa s ejakulacijom u vrijeme neplodnih dana. Danas sam trebala dobiti menstruaciju ali nisam. Da li bi trebala uraditi test ili da sačekam još koji dan?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Napravite test sutra prekosutra ako ne dođe.

frankoo

Postovanje, mene zanima da li tablete EllaOne moze pomoci u neplodnim danima? Zadnja menstruacija bila mi je 25.7.2015 a predvidena menstruacija bi trebala bit 30.8.2015.
Imala sam spolni odnos bez zastite kad je moj decko svrsio u mene ali nije sve nego malo samo.(23.8.2015). U mojem kalendaru za pracenje ciklusa pise da su neplodni dan (23.8.2015.) Iako pisu da su neplodni dani mene je strah jer meni ciklus malo traje 26 pa malo 36 dana tako da mi je jako tesko pratiti kada i sta ce bit ali zadnjih par mjeseci mi je 32-36 dana od svake mjesecnice pa se nadam da su uistinu neplodni dani kako pisu i da nece nista bit tj. Da nece doc do trudnoce. Nadam se ubrzo vasem odgovoru!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Uzmite pilulu za dan poslije jer vam ciklus nije redovit.

frankoo

juče se to dogodilo hoce li biti kasno ako je sutra uzmem ? hvala ljepo !

Dejan Šakoronja, dr. med.

Neće biti kasno.

mica35

Poštovani doktore,
imam uredne cikluse (28 dana), zadnji odnos je bio 30.8., a zadnja menstruacija 7.8. i trajala je 5 dana. Odnos je bio nezaštićen, danas sam napravila test za trudnoću koji je pokazao negativan rezultat no nakon 10 minuta pojavila se blijeda crtica. Sljedeći test je bio negativan, ali uplašila me naknadna pojava te crtice. Inače imam upalu mjehura i stres oko ispita, postoje li šanse za trudnoću? Unaprijed hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći.

Zeleni22

Pozdrav, zanima me da li je moguce zatrudnijeti u ovoj situaciji: imali smo jucer spolni odnos bez kondoma, i nismo sigurni da li je nekaj ostalo u njoj jer sam ja sam sekundu prije ejakulacije izvadio van. Imala je po rasporedu neplodne dane, ciklus je traje oko 28dana i treba dobiti menstruaciju u četvrtak! Hvala lijepo na odgovoru happy

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ak su neplodni dani onda ne vidim problem. Neće doći do trudnoće.

slavko321

Pozdrav doktore,
Cura i ja smo imali odnos 13.10 i tad je bila u neplodnim danima ali imali smo odnos bez zastite i rekla je da je osjetila da sam ejakulirao nesto malo u nju i sad zadnju menstruaciju imala je 27.09 i trajala joj je 5 dana i sljedecu je trebala dobit jucer ili danas ali nije dobila tj.kasni joj. Zanima me kolika je vjerojatnost da je zatrudnila jer su bili neplodni dani i koji bi mogli bit razlozi da joj menstruacija kasni?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Dani su bili plodni. Šansa postoji. Nek napravi test.

slavko321

Ali ciklus joj je svakih 25 dana i po tome racunajuci zadnji plodni dan je bio 11.10.-nedelja a mi smo imali odnos 13.10.-utorak kako su to plodni dani?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ciklusi su skloni oscilacijama i gledaju se na godišnjoj razini.

Brinetq123

Postovanje,

Prije sam imala neredovite cikluse, ali u zadnja 3 mj se sve unormarilo i ciklus mi je 28-29 dana. Prosla menstruacija mi je bila 16.10, a odnos prilikom kojeg nam je pukao komdom je bio 24.10, je li to po mojoj racunici tocno da osmi dan ciklusa jos nisu plodni dani? Hvala unaprijed

Dejan Šakoronja, dr. med.

9.dan ciklusa je plodan u vašem slučaju. Šansa za trudnoćom postoji.

Brinetq123

Ako sat vremena nakon odnosa popila Ellaone pilulu, trebam li se brinuti? Oprostite sto sam dosadna

Dejan Šakoronja, dr. med.

Šansa je vrlo mala. Uzimanjem pilule za dan poslije umanjili ste šanse na jako male vrijednosti.

Nazad
Naprijed