trudnoca u neplodnim danima

Gingerellica

Postovani, zadnju menstruaciju sam imala od 20.5. do 24.5., 28.5. sam imala zasticeni spolni odnos, kondom nam je puknuo i partner je ejakulirao u mene. Menstruacije su mi pretezno redovite, ciklus u trajanju od 28 dana (odstupanje dan-dva), no zadnja menstruacija mi je uranila i dosla 17.4., a sljedeca (ova zadnja) zakasnila u odnosu na zadnju i dobila sam je 20.5. Po svemu racunajuci bili su mi neplodni dani i jos su, ali nesigurna sam. Jos uvijek mogu popiti pilulu za dan nakon, ima li smisla piti je buduci da ona odgadja ovulaciju, a prema kalendaru ovuliram tek 8.6. a plodni dani pocinju 3.6. Unaprijed hvala na odgovorima!

Dejan Šakoronja, dr. med.

9.dan ciklusa je ako gledamo po vašem kalendaru već plodan. Sugeriram pilulu za dan poslije.

marija1301

Bok...zadnja mjesecnica je bila 12.5 do 16.5 i to slabije nego inace..21.5 smo imali nezasticen odnos i partner je ejakulirao u mene...za plodne dane neznam kad su jer mi mjesecnica nije tocna prosli mjesec je bila 7.4 i 11.4 zavrsila..uglavnom pisem vam jer me ima 4 dana uzasno uzasno bole grudi i primjerila sam da su malo narasle..jeli moguce da sam trudna? Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Marija šansa za trudnoćom je velika. Ako vam izostane menstruacija, napravite test.

marija1301

Ako odem u ginekologice jeli ona moze vidit trudnocu?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prvo napravite test u vrijeme očekivane menstruacije. Ako je test pozitivan nakon sedam dana možete otići na pregled i UZV.

deejay2695

Zadnja menstruacija je bila 23.5., otada sam imala odnos 13.6. što bi trebali biti neplodni dani.

Trebam li se zabrinuti?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako su ciklusi na godišnjoj razini bez većih odstupanja trebali bi biti neplodni dani.

luckies1892

moja djevojka imala je menstruaciju od 13.6. do 19.6. spolni odnos imali smo 27.6. i kad sam ejakulirao penis mi nije bio u njoj vec izvan nje no sperme je bilo po njezinom spolovilu. zanima me dali su joj to bili plodni ili neplodni dani i ima li sanse, ako ima kolike, da je trudna, inace ciklus joj traje 28 dana izracunala je da joj sljedeca mjesecnica treba doci 17.7 (vjerojatno je dobro izracunala) te joj je do sad samo jednom kasnio, hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Plodni. Trebala je uzeti pilulu za dan poslije.

luckies1892

da se nadopunim jer sam i ja zbunjen, njoj sljedeca menstruacija dolazi uvijek 28 dana nakon zadnjeg dana krvarenja, tako da vjerojatno njezin ciklus jer uvijek isti no po ovom izracunu ne traje 28 dana nego 35, ako je to moguce, posto ima dosta problema sa zdravljem i pije lijekove

Dejan Šakoronja, dr. med.

Odgovorio sam vam.

Orange

Postovani, zadnju menstruaciju sam imala od 19.6. do 22.6., postoji li mogucnost da mi je plodni dan bio 7.7. i postoji li.mogucnost trudnoce? Ne znam tocno trajanje ciklusa. Unaprijed zahvaljuje.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne mogu vam odgovoriti na to. Moramo znati koliko je trajanje ciklusa, imali odstupanja na godišnjoj razini itd.

Anaa112

Poštovani, imam 17 godina i imala sam spolni odnos sa deckom u neplodnim danim ali decko nije siguran dali je ejakulirao u mene. Inace menstruacije mi uvijek oko 27-29 pocinju, zanima me dali postoji mogucnost da ostanem trudna???!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako su doista bili neplodni dani onda neće doći do trudnoće. U protivnom sve je moguće.

kakikaki

Pozdrav! Prije 2 dana imala sam nezasticeni spolni odnos, te je on ejakuirao izvan mene. Moj menstrualni ciklus traje 25 dana, vecinu vremena je redovit, te u kalendaru pise kako je to bio treci neplodan dan ( iduca menstruacija trebala bi doci za 5-6 dana). Nakon spolnog odnosa primjetila sam pojacano izlucivanje iscjedka koji je bio sluzav, pomalo bjelkast i proziran, a izlucivanje iscjedka traje i danas. Zanima me je li moguce da je doslo do trudnoce, te ima li potrebe za pilulom za dan poslije? Unaprijed zahvaljujem.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako vam je ciklus na godišnjoj razini redovit, neplodni su dani pa ne treba pilula za dan poslije.

Medo1402

Ja i djevojka imali smo nezaštićeni spolni odnos 9.8 menstruacija joj je završila 7.8 no nisam siguran jesam li ejakulirao u nju ili ne. Postoji li šansa za trudnoću?
Unaprijed hvala!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako su ciklusi na godišnjoj razini redoviti, neplodni su dani pa neće doći do trudnoće.

Nazad
1 ... 6 7 8 9 10 11 ... 15
Naprijed