trudnoca u neplodnim danima

Dejan Šakoronja, dr. med.

U ovakvim slučajevima šansa postoji, no nije velika.
U vašem ne jer se radilo o neplodnim danima.

Hvala Vam na odgovoru.
Znaci ne moramo se zabrinjavati ??
I imao bih jos jedno pitanje. Koji dani menstruacijskog ciklusa imaju najmanju vjerojatnost trudnoce, tj u koje dane je najsigurnije imati seksualni odnos ako već dođe do ovakvih stvari, a trudnoća nam u ovom trenutku baš i nije opcija ?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Kao što sam vam odgovorio. O metodi računanja plodnih dana vidite u prijašnjim postevima gdje sam detaljno pisao o tome.

mati19

Poštovani! Moj partner i ja smo jučer imali odnos, i snošaj je bio unutar vagine. Posljednju menstruaciju sam imala od 24.4 do 29.4, a moram naglasiti da su mi menstruacije neprevilne, ali u prosjeku su svakih 35 dana. Zanima me kolika je mogućnost začeća? Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Neplodni su dani. Ne brinite.

mati19

Znači bez obzira na to što nikad ne znam točno kada su plodni dani i kada je ovulacija, ne moram se brinuti?Samo zadnja tri mjeseca menstruaciju dobivam svakih 35 dana, a prije je to bilo od 30-45 dana razmaka..Mislim ne bi mi bio problem da postojin mogućnost, nego čisto ovako da znam čemu se nadati happy Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako ciklus oscilira više od 12 dana na godišnjoj razini tada nije sigurno računati plodne i neplodne dane.

neznamgdesam123

Dobra večer, ovako zanima me nešto, ja i dečko smo imali odnos bez kondoma, i sutra dana sam ja dobila menstruaciju, sve redovnu kako sam i trebala dobiti, i zanima me da li postoji ikakva šansa da ostanem trudna?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne postoji šansa.

Postovani,
Imala sam odnose sedmi dan od menstruacije, jeli moguce ostat u drugom stanju?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Od početka ili završetka menstruacije. Da li ciklus oscilira na godišnjoj razini?

lux555

Postovani dobar Vam dan happy
Evo ovako cura mi je imala menstruaciju 4-8 ovog mjeseca...snosaj smo imali 11 istog mjeseca...sad mene zanima jesu to bili neplodni dani jer je bilo bez zastite i strah nas je nezeljene trudnoce...menstruacija joj je redovita svakih 28 dana
Hvala unaprijed happy

Dejan Šakoronja, dr. med.

Još uvijek neplodni.

lux555

Znaci nemoramo se brinit?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Odgovorio sam vam.

lux555

Nas je strah onog podatka da spermatozoidi mogu preziviti 4-5 dana u tijelu.Mozete li mi to objasnit?
Hvala

Studentkinjaa

Doktore moj momak i ja smo sinoc imali seksualni odnos,sinoc je bio prvi dan moje menstruacije i on je svrsio u mene. Da li mogu da ostanem trudna? Hvala Vam.

markxx

Postovanje..
imao sam seksuaalni odnos sa partnerkom 6 dana pre pocetka mens. ciklusa..
Odnos je bio 2x uzastopno...Ne koristimo kontracepciju ..ugl se radi o prekinutom snosaju..
Desilo se to da nisam siguran u sebe da li sam ejakulirao jer imam blagu upalu prostate..
Prema kalendaru i ciklusima od partnera koji traju izmedju 28-32 dana zadnjih 6 meseci, tad nisu bili plodni dani jer je zadnji menzes bio 18.6..
Zanima me kolike su sanse za pocetak trudnoce ako se uzme u obzir da i ako je doslo do ejakulacije to bi bilo na pocetku cervix-a.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Studentkinja ne ako su vam ciklusi redoviti.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Mark šanse su male. Neplodnisu dani.