trudnoca u neplodnim danima

ninoslav1991pancevo

Juce je dobila,4 dana ranije,Da li to znaci da je mozda trudna?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nije trudna ako je dobila menstruaciju.

Nina21092

Postovani,
Sinoc (22-23.11) sam imala prvi spolni odnos ali bez zastite i decko nije ejakulirao u mene. Zadnju mjesecnicu sam imala 31.10-6.11, ciklusi mi traju oko 25,27 dana.imam aplikaciju na mobitelu s kojom pratim ciklus,pise da su mi neplodni dani ali svejedno me strah pa me zanima da li su to stvarno neplodni dani i da li postoji mogucnost trudnoce?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Neće doći do trudnoće prema opisanom.

Nina21092

A dali su mi trenutno neplodni dani? jer smo nakon ejakulacije pokusali ali nismo uspjeli ali me svejedno strah da nije nest uslo unutra.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Neplodni. Uskoro će menstruacija.

Nina21092

Postovani,
Danas mi je 30 dan ciklusa, znaci da mi kasni 1 dan, da li imam razloga za brigu?

Nina21092

Postovani,
Danas mi je 30. Dan ciklusa, znaci kasni mi 1 dan, da li imam razloga za brigu? Pojavilo mi se malo bijelog gustog iscjedka ali mjesecnice jos nema

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom gore navedenom, mislim da nemate razloga za brigu.

Nina21092

A zasto mjesecnica kasni?

Nina21092

I da li je potrebno napraviti test?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne treba test. O uzrocima kašnjenja pročitajte u prijašnjim postevima.

gene19

Poštovani, zadnju mjesečnicu imala sam 15.11. a spolni odnos sam imala 21.11. i dečko je ejakulirao u mene i nije mu prvi puta da mu se to dogodilo. Jučer i danas počela sam osjećati neku blagu bol u maternici. Ciklusi su mi ne redoviti ponekad je 30 dana a ponekad je 35 dana. Da li je moguća trudnoća ili su to bili ne plodni dani? I ako su ne plodni dani kako ću znati kad će mi opet biti ne plodni dani i da li je u mom slučaju sigurno se oslanjati na ne plodne dane?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Još uvijek neplodni.

mateaaaa

Postovani, ciklusi su mi neredoviti, izmedju 30-40 dana.. kako da znam kad su plodni dani? i ako decko u neplodnim danima ejakulira u mene, dali moze doci do trudnoce? i sto je sa suhim danima, dali se tada moze zatrudniti?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vi morate malo gradiva pročitati u svezi s tim.
Vaši pojmovi mi nisu kasni, dakle morate se znati izražavati.
Ako vam ciklus toliko varira ne računajte plodne dane jer će vas prevariti.
Neiskusni ste i sugeriram da se ne upuštate u odnose bez zaštite.

Lanamartiniccezar454647

Pozdrav, imala sam odnos s partnerom 22.2 a 26.2 mi je trebala doci slljedeca menstruacija, odnosno odnos je bio u neplodnim danima, te je bio nezasticen, trajanje mog ciklusa je oko od 23-25 dana a zadnja 2 mjeseca se produzio na cak 32-35 dana, takodjer nekoliko sati prije odnosa sam primjetila prozirni sluzavi iscjedak sto me dodatno buni... Mentruacija kasni za sad pa me zanima dali je moguca trudnoca? I ako uzmemo u obzir drukciji ciklus posljednja 2 mjeseca menstruacija bi trebala onda stici tek za 2 dana a ne jos jucer, hvala unaprijed!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Neće doći do trudnoće. niej bilo ejakulacije a to je najvažnije.

Danielijonny

Dobar dan imala sam spontani 24.5 nisam jos dobila menatruaciju hmginekolog je rekao poslije 13-tog pa me zanima do kad je normalno da ju dobijem i dali postoji mogucnost da sam opet trudna.hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Odgovorio sam vam.