Trudnoca uz smedji iscjedak

Margerita

Poštovani,
ovim vas putem molim za pomoć s obzirom da sam kod ginekologa naručena tek za 3 dana a čekanje mi jako teško pada.
Nakon spontanog pobačaja u 7 tt menstruaciju sam dobila redovno i sve je bilo u redu medjutim drugi ciklus nakon pobačaja se nije pojavila te je test uz druge simptome bio pozitivan. Sada sam također negdje u 7 tt i prije nekoliko dana pojavio se tamnosmedji iscjedak uz lagane bolove u predjelu lijevog jajnika. Molim vas ovim putem ako mi možete reci je li u pitanju opet prijeteći spontani te dali mogu posumnjati na vanmatericna trudnoću?
Unaprijed hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Sve opcije su moguće. Sutra se javite na pregled na ginekologiju ako ne možete kod svog ginekologa.