Upala i vaginalete

rafaello

Doktore, prije mjesec dana sam pocela.osjecati bol kod lijevog jajnika i menstruacija mi je kasnila par dana. Inace imam redovan nezasticen seks a u zadnjih 2 tjedna pri spolnom odnosu me strasno pece i boli te se nikako nemogu navlaziti. Jutros sam bila kod ginekologa i rekla je da je napipala nesto kod lijevog jajnika. Vaginalni ultrazvuk me strasno bolio i kad me prstima pregledavala, a kad je uzela obris za papa test jako.me.bolilo i rekla je da ima nekog iscjetka i na toj metalnoj spravici je bila krv kad je izvukla iz mene. Dobila sam uputnicu za otic na polikliniku na ultrazvuk jer ona tu nema neki aparat. Sto mislite da je to?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vjerovatno se radi o cisti ili upali jajnika. Svakako otiđite na UZV.