upala mjehura ili?!

panika0705

Poštovani doktore,

ne znam da li sam uopće na pravom mjestu, ali htjela bih čuti Vaše mišljenje prije nego odem na pregled jer sam izvan prebivališta te ću isti obaviti kad se vratim kući.
Zadnjih 10ak dana osjećam lagani pritisak na mjehuru kao da je pun te učestalije moram na wc, svakih cca. sat do sat i pol. Ništa me ne peče, ne boli, urin je normalne boje bez ikakvog mirisa, ne pomokrim dvije tri kapi, nego nekakvu normalnu količinu, po noći nemam potrebu za mokrenjem. Ne osjećam nikakvu bol prilikom odnosa i imam redoviti ciklus (28-30 dana). Da li se tu radi o nekoj blagoj upali mjehura ili je u pitanju nešto drugo?

Unaprijed zahvaljujem na odgovoru.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom ne radi se o upali mjehura niti upali u mokraćnom sustavu. Sugeriram uvin urološki čaj i brusnicu.