upala mjehura nakon odnosa

mateaaaa

Pozdrav, ispricavam se zbog otvaranja nove teme koja vjerovqtno vec postoji.
Problem je sljedeci, vecinom nakon svakog odnosa dobijem upalu mjehura, cak se koji put dogodilo da urinokultura pokaze e.coli.. Koji je uzrok toga? Ubija me to psihicki, jer stipam u svaki spolni odnos sa strahom jer znam da cu nakon dan dva imati uzasne bolove.. Suhoca vagine je nemoguca, jer je uvijek vlazna a jos uz to koristimo i lubrikant.. Imam jednog partnera, ali i s proslim partnerom se to dogadalo.. Kad nemam odnose problema nema, cim se dogodi odnos upala je neizbjezna.. Postoji li nacin da se ne pojavljuje? Strah me da cu biti neplodna zbog konstantnih upala, dali je to takodjer moguce? Hvala unaprijed..stvarno sam ocajna..

Dejan Šakoronja, dr. med.

Napravite cervikalne briseve i urinokulturu. Liječite se i vi i partner prema nalazu antibiograma.

mateaaaa

Urinokultura je napravljena, pokazana je e.coli u mokraci, dok sam se lijecila nisam imala odnos.. Sto su to cervikalni brisevi?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Mikrobiološki brisevi vrata maternice. Potrebna je terapija i za partnera.