Upit vezan uz iscjedak

Matea23

Postovani,zadnju sam menstruaciju imala 25.06.ovaj mj ju nisam dobila.Imala sam zasticen odnos s deckom a vec 4 dana kad se obrisem na wc-u imam krvavi iscjedak nekad je i smedkasti bolove imam u ledima i stomaku i imam osjecaj kao da cu dobit a nikak,test za trudnocu sam radila j negativan je sta Vi mislite koji je moguci uzrok izostanka menstruacije .
Lp

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, vjerojatno je došlo do hormonske neravnoteže (ukoliko je trudnoća sa sigurnošću isključena). Uzrok tome često je psihičke naravi (stres), ali i promjena u tjelesnoj težini i prekomjerni napor. Ukoliko menstruacija ne nastupi u idućih sedam dana, javite se liječniku.