Uranjena menstruacija POMOC MOLIM VAS

N1xxes

Ja i cura smo prvi put spavali i njoj je bio prvi put i koristili smo zastitu nista nije problem bio od tog dana jos smo spavali 2 puta zajedno i u oba puta smo koristili zastitu (kondome) ja sam prije nego li sam svrsio izvadio i svrsio u kondom znaci doticaja nije moglo biti ali nju je strah jer je mjesecnicu imala prije deset dana i sad joj se opet pojavila iako je ja uvjeravan da straha nebi trebalo biti molim vas da mi kazete dali je moguca trudnoca ili ne

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema ovome što ste opisali ako niste odveć sibjektivni, ne radi se o trudnoći.
Krvarenje koje spominjete nije menstruacija.