utrogestan u trudnoci

jesen

Dobro vece ,bila sam danas kod doktora na ultrazvuku i se je u redu s bebom ,medutim rekaomi da imam krtak vrat maternice i prepiso mi utrogetan 100 ,svako vece po dve vaginalno ,medutim j sam citala da to izaziva menstruaciju jeli to tocno i jos nesto imam leukocite15 ,i napisno mi da pi je potpuni pad imuniteta pa dali mi zbogtofa mozda to dao ,i sedimentacija mi 64, u 24/3 sam tjednu ,, nadam se da cete mi odgovoriti ,unapred hvala i smijem li putovat posto zivim u inozemstvu , jer sam ipak u 6 mj trudnoce

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poslušajte svog ginekologa i koristitte Utrogestan. Nemam nalaz cervikometrije pa vam ne mogu odgovoriti smijete li putovati.