vagina

martina

da li je istina da nakon trudnoce zbog rastezanja vagine nemoguce je ponovo postici sexualni odnos sa istim intenzitetom zadovoljstva za zenu a i za muskarca ?

Doc dr. sc. S. Kupešić

Poštovana,
Ova izjava nipošto se ne može smatrati istinitom, jer su promjene koje nastupaju na ženskom genitalnom traktu nakon poroda tranzitorne i nipošto nisu razlogom da partneri nemaju isti stupanj užitka prije i poslije poroda.