Vaginalete i dojenje

Ivy555

Postovani doktore! Danas sam osjetila peckanje i lagani svrab usnica,te isto tako vidjela bjelkast iscjedak iz rodnice. Obzirom da mi je zbog privatne situacije malo nezgodno sada ici na pregled kod ginekologa,molim Vas da me uputite koje vaginalete mogu uzeti da si olaksam stvar, pretpostavljam da se radi o gljivicama, a onds cu otici na pregled prvom prilikom? Hvala najljepsa

Dejan Šakoronja, dr. med.

Canesten ili Plymicol vaginalete su u slobodnoj prodaji.

Ivy555

Zaboravila sam napomenuti najbitniju stvar: DA DOJIM. Pa me zanima koje vaginalete se mogu koristiti a da nisu opasne za bebu? Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne mijenja situaciju. Gore navedene možete koristiti.