Vaginalni ptoblem usljed kemoterapije

Hope73

Poštovani dr.
Majka mi:ima 67 god i skoro 2 god je na kemoterapiji nakon operacije karcinoma debelog crijeva i jetre.Prije 10 mj.pocela je uz Avastin primati i Folfox i od tada počinju pronlemi sa trnjenjem , oštećenje neurona, ali najveći oroblem:stvara joj velika iritiranost spolnog organa, svrab, peckanje i bol ori:sjedenju....ginekologinja joj da vqginakete koje joj je bolno stavljati, a i:nema kiristi.Pokušava pranje kamilicom, mazanje dječjim kremama......svašta pokušava.
Imate li kakav savjet koji bi joj bar olakšao ionako velike probleme?
Unaprijed od srca zahvalna na odgovoru!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Neka proba vaginalete Cicatridine i Hyalofemme vag gel 3x na tjedan