vaginitis

ivanka991

Poštovani, molim Vas savjet. Prije par dana sam počela primjećivati da imam bolne spolne odnose i neobičnu bol u rodnici (cijeloj). Doktorica mi je dala da trošim vaginalete Macmiror i tablete na usta Medazol, a zaboravila sam joj napomenuti da sam ovaj mjesec uzela pilulu za dan poslije pa me zanima ima li to kakav utjecaj na moju terapiju? Tj može li doći do nekih negativnih posljedica na ovu terapiju zbog te pilule za dan poslije? Lijep pozdrav i hvala unaprijed.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne može imati utjecaj pilula za dan poslije. Imate upalu u rodnici i od tuda bolni odnosi.