zabrinuta

marija86

Postovani,imala sam menstruaciju 20 ili 21.08(neznam tocno),koja je trajala do nedjelje. Pon 25 i utorak 26 imala sam odnos sa kondomom bez svrsavanja u mene..
Menstruacije su mi redovite sa odstupanjem par dana prije/kasnije. U cet popodne sam na wc papiru primjetila malo sluzavog smeckastog iscjetka,isto tako petak ujutro. Danas ujutro sam primjetila kap svjeze krvi.je li to znak nadolzece menstruacije,postoji li sansa za trudnocu?Prije par godina imala sam cistu na jajniku pa mi je kasnila menstruacija,koja je dosla nakon uzimanja duphastona.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom mislim da se ne radi o trudnoći, već o nadolazećoj menstruaciji.