Zabrinuta

Linaa20

Poštovani

Prvi put sam na forumu i zaista mi je potrebna pomoc, tako da vas molim da mi odgovorite!
Zadnja menstruacija mi je bila 24.lipnja. U međuvremenu sam imala odnos sa dečkom,par puta bez kondoma,ali vremenski to je trajalo ni desetak sekundi i kasnije smo nastavili sa zastitom. Sada mi menstruacija kasni 6 dana i zanima me da li je u pitanju trudnoca ili stres, jer sam zadnjih par dana jako zabrinuta zbog toga. Ako je moguca trudnoca zanima me koji test za trudnocu je najpouzdaniji?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Svejedno koji test ćete koristiti. Ako vam kasni toliko možete kupiti najjeftiniji za 30-tak kuna.
Da li ste trudni, ne znam. ZA početak test, te ako ej isti negativan o uzrocima izostanka menstruacije pročitajte u prijašnjim postevima koji govore o tome.