Zabrinuta

Crvena74

Postovani zadnja menstruacija mi je bila od 13.03 do 16.03 s tim da je kasnila 6 dana. 05.03 sam imala nezasticeni spolni odnos. 25.03 mi se pojavio smedji iscjedak s tim da vec par dana imam preveliku zelju za slatkim a i da su mi grudi bolne i narasle. Moze li vase misljenje i da li da se brinem ili

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana,
ako je menstruacija došla nakon spolnog odnosa nikako se ne može raditi o trudnoći. Iscjedak koji navodite mogao bi biti posljedica ovulacijskog krvarenja.

Crvena74

opet ja happy
po kalendaru meni menstruacija nije došla i kasni 2 dana a uz to nemam nikakve znakove njena dolaska. znam mogu napraviti test ali....sve nekako čekam

Crvenkapica24

Postovani zanima me da li je normalno ako imam.redovite cikluse i odnos sam imala 14 dan ciklusa kad mi je najplodniji dan sa zastitom da poslije odnosa ima krvi a redovite menstruacije ima.taj dan sam osjetila u jajniku kao da mi je nesto puklo.papa test sam radila prije 4 mj.i uredan je kontrola za 1g.sto mi savjetujete da ponovno napravim papa test ili je to normalno da u ovulaciji se pojavi krv ali samo poslije odnosa.hvala na brzom odgovoru

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana,
za vrijeme ovulacije je normalno da se pojavi oskudno ovulacijsko krvarenje koje može biti popraćeno bolovima.

Crvenkapica24

Ok znaci rano.mi je pravit papa test ponovno ?

Ivo Balenović, dr. med.

Nema potrebe.

Ne znam sta

Postovani dokrore,
Pijem diane vec 5mj i prilikom spopnog odnosa osjetim ponekad neugodnost, pretpostavljam zbog suhoce rodnice. Razmisljam o upotrebi lubrikanta, pa me zanima vase misljenje i prijedloh koji da uzmem jer koristimo i kondome. Hvala Vam

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana,
obzirom na probleme pokušajte s lubrikantima. Postoje lubrikanti na bazi ulja i vode, a Vi morate odlučiti koji vam više odgovaraju.

Crvena74

evo mene opet happy još uvijek nisam dobila menstruaciju koja evo sad po zadnjoj koja je bila od 13.03 do 16.03 kasni 14 dana..je mi je trebala doći slijedeća 10.04....25.03 sam imala lagano krvarenje što ste mi opisali kao ovulacijsko krvarenje.

Ivo Balenović, dr. med.

Ako vam već toliko kasni učinite test na trudnoću.