Zabrinutost

ivona2811

Postovani doktore,
Imam 19 godina i inace imam redovnu menstruaciju. Imala sam odnose sa deckom prije 15/ak dana i znam da nije evakulirao u mene, pri tom sam putovala do rodnog mjesta, prosli mjesec sam jako naporno pocela trenirati, svaki dan po 2h sam provodila u teretani a pri tom sam se hranila samo bijelim mesom otprilike 2-3 komada mesa na citav dan,i pila sam tablete za mrsavljenje, skinula sam oko 4-5 kg a trenutno sam pod stresom zbog ispita.Sad mi menstruacija kasni 6 dana i ja sam jako zabrinuta, ne znam sta da radim, uradila sam dva testa za trudnocu i oba su negativna. Molim vas reci mi svoje strucno misljenje.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Navela ste moguće uzroke izostanka menstruacije. Sugeriram da pričekate još koji dan da nastupi menstruacija.