Zabrinutost

Dinamo123

Poštovani!
Naime mi imamo jedan problem koji nas muci dosta dugo.
Ja i moja djevojka smo 21.07. Stupili u preblizak kontakt, poželjeli smo stupiti u spolni kontakt, naravno sa prezervativom, ja sam prije pokušang seksa bio svršio dva puta pa nisam mogao stupiti u spolni odnos sa njom, prezervativ je ostao na meni i ona je skočila na mene i kako je bila na meni on je skliznuo i ona je nakon toga jos par min bila na meni. Naime zanima me da li je moguce da ona ostane trudna? Jos joj menstruacija nije dosla, treba krajem ovoga 7 mj. A zadnju menstruaciju je imala oko kraja 6 mj.
Trebam li se brinuti ?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom neće doći do trudnoće.

mirzex

Postovani!

06.06 sam sa djevojkom imao oralni sex i djevojka je "stvar" zavrsila rukom.Sperma je otisla po mom tijelu i mali dio je ostao u njenoj ruci.Nakon toga smo se oboje oprali i obrisali.Ali ubrzo nam se javio strah da je mozda koja kap sperme otisla na njeno tijelo i skliznula dole.Menstruaciju je dobila 27-og istog mjeseca i prosla je normalno bez cudnih siptoma.Ali jos uvijek smo zabrinuti i imamo strah da mozda moze zatrudniti pa smo odlucili da Vam se obratimo i cujemo Vase strucno misljenje.Nasa briga i strah se jos vise povecao jer joj ovaj mjesec menstruacija kasni 2 dana,ima povecan bijeli iscjedak i jucer je povracala.

Hvala unaprijed!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Neće doći do trudnoće. Educirajte se.

dzenkiii

Doktore molim vas za pomoč. Prije nekog vremena sam primjetila oko čmara dvije male izrasline. Da li je moguće da su u pitanju genitalne bradavice? Nikad nisam prakticirala nikakav drugi sex osim vaginalnog. Imala sam prije 3 godine jedan odnos sa tadašnjim dečkom. I bio je prvi put i meni i njemu. I sad sam već u dugoj vezi i prakticiram vaginalne i oralne odnose sa sadašnjim dečkom. Njemu sam druga što se tiče odnosa. Jako sam zabrinuta. Možda su u pitanju hemeroidi jer jedem jako začinjenu hranu i suhu. I ponekad imam problema sa stolicom i primjetim nekada malo krvi. Ali ipak mislim da sam mlada za toga, tek mi je 19. Molim Vas za odgovor.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ovako zaista ne mogu znati. Moglo bi se raditi o kondilomima. Svakako otiđite kod ginekologa nek on to pogleda.