zainteresirana

josipa111

Postovani, imam pitanje... da li je normalno i u redu uzimati klistir i koristiti ga iako imam normalnu probavu ( svaki dan) ? mislim hoce li mi to biti stetno ako znate dati odgovor? ne znam da li je ovo prava grupa za ovakvo pitanje, ali vidim da su ostale grupe vezane za to maknute, pa ako bi mi mogli dati ikakav odgovor. Hvala unaprijed

Dejan Šakoronja, dr. med.

Pitanje nije za mene. Konzultirajte internistu no mislim zapravo ne razumijem uopće primjenu klistira iz najmanje dva razloga.
Prvi je jer redovito imate stolicu a drugi je da postoje bolji i manje invazivni preparati za poticanje probave.
Tko vam je uopće to preporučio?

josipa111

nije mi nitko preporucio, vec radi analnog seksa, tada imamo 'malih poteskoca' , a ne znam koju metodu koristiti..

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, kao što sam rekao ima puno boljih i manje agresivnih preparata.