Zanima me

neco6

Postovani, ne znam gdje da smjestim ovu "temu/poruku" pa sam dosao ovdje. Naime imam jedan problem. Nedavno sam imao odnos sa jedno djevojkom, poznajem je vec neko vrijeme, sam odnos je sadrzio sve sem analnog seksa. Nakon 2 do 4 dana od zadnjeg naseg odnosa sam primjetio zuti gusti iscjedak iz penisa, iscjedak nije konstantan nego kao da organizam zbog izbacuje nekakve zute "komadice" iz sebe. Prvi dan sam primjetio 2, 3 puta, drugi dan 2, treci dan 1 i onda se pojavljivao veoma rijetko i slabo do petog, sestog dana, nakon cega je skroz prestao.

Takodje sam imao nadrazen penis prvih dana, cudan miris na njemu i upalu grla, nakon cega tih par dana je sve to proslo.
Bio sam i kod doktorice nakon sto je to proslo (nisam bio u mogucnosti da idem ranije), ona me je uputila da uradim krvnu sliku i urin, sto je pokazalo da je sve u redu sa tim.
Trebao bi da idem i na bris ali me sa jedne strane steze posao u inostranstvu tako da je malo problem cekati sad ponedeljak.

Zanima me vase nekakvo misljenje. Hvala vam na vremenu.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Pitanje je za dermatologa. Na našim stranicama njemu postavite svoje pitanje.