zastita

imali smo odnos s kondomom i kondom je pukao ali vani i odmah smo prestali nije bilo svrsavanja da li je mogucnost trudnoce u toj situaciji.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne ko nije bilo ejakulacije.

‚da li je potrebno uraditi test trudnoce

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nije.

uradili smo test negativan je bio a devojka mi jos nije dobila a 32. dan joj je iako dobije vecinom izmedju 30-35 dana, i bila je na moru. Sta vi mislite o tome sto jos nije dobila.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vjerovatno je promjena mjesta boravka odgodila ciklus. Neka pričeka još koji dan.

sta ako ne dobije za par dana? Ima li veliki razlog za brigu? I da li nema ama bas nikakve sanse za trudnocu?

i da dodam da joj je danas 35. dan, i da li smo prerano uraili test (12-13 dana nakon odnosa)?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Odgovorio sam vam što mislim o vašem problemu.

Molim vas odgovorite mi na jos samo ta 4 pitanja, i izvinite na smetnji, ali u velikoj smo brizi pa zato vas molimo za pomoc

Dejan Šakoronja, dr. med.

Odgovorio sam i ne ponavljam se. LP.