Zasto mi kasni menstruacija?

maja153

Uradila sam test 22.05. bio je negativan,a odnos sam imala 23.05 bez zastite..a menstruacija treba da mi bude 24.05..a danas je 27.05 ja jos uvijek nemam menstruaciju...a imam malee bolove kao da trebam vec ova 3 dana koliko mi kasni...pa da li postoji sansa da sam trudna?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ponovite test. Mislim da se ipak ne radi o trudnoći.

Postovanje,
Imam redovne cikluse koji traju 30 dana, zadnju mensteuaciju sam dobila 17.2. Ja i decko se zadovoljavamo oralno i rukama. ali jos uvijek nismo imali sex, odnosno nevina sam. Nikada mi nije kasnila, pa me zanima sta bi moglo da bude, nisam imala stres, a ni bolest :S

Dejan Šakoronja, dr. med.

Pocos, cista, anovulacija, problemi sa štitnjačom,i sl. Koji uzrok je kod vas, ne mogu znati.

Hvala na odgovoru..da se samo jos malo nadovezem na prethodno pitanje.. Dakle decko i ja smo se "zadovoljavali rukama" 20.2. , 27.2. I 12.3. Da li ima potrebe raditi test za trudnocu.. Obzirom da nisam u mogucnosti trenutno posjetiti ginekologa.Zanima me sta znaci to, buduci da mi kasni 3 dana, sto nemam nikakve simptome, i jako imam izrazenu vaginalnu suhocu..?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne treba vam test na trudnoću .

marija15

Zdravo, jas sum od makedonija,prativ edna poraka neznam dali e objavena
Posledniot ciklus go imav na 27 februari,posledniot odnos bese na 19mart sekogas koristeme zastita.Uste nemam dobieno.. imam bolka vo jajnicite? Dali mi kasni od stres,promena na vreme??
Ke mi bide od korist vaseto mislenje
Blagodaram odnapred

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako vas dobro razumijem, mislim da ne kasni zbog trudnoće jer ste imali odnos sa zaštitom.
Svakako od uzroka moguć je stres, cista, pcos, izostanak ovulacije, naglo mršavljenje, naglo debljanje, problemi sa štittnjačom i sl. Svakako posjetite ginekologa da se ustvrdi uzrok kašnjenju.

sveca12

Postovani,

vec sedam dana mi kasni menstruacija, napravila sam test i to dva komada jedan popodne i jedan iduce jutro nakon sto mi je kasnila tri tj cetiri dana i bio je negativan. Iscjedak je prisutan i sad kad mi kasni vec sedam dana. Imala sam sa partnerom nezasticeni odnos u neplodnim danima ciklusa a 07.03.sam bila kod ginekologa dao mi je vaginalete Arilin rapid 1000, imam bebu od 13 mj koju jos dojim. Ne znam u cemu je problem, nikad mi nije kasnila a ovaj mjesec mi je bio bas naporan i stresan. Prisutni su mi i neki simptomi trudnoce no oni mogu biti i prije pocetka ciklusa. Da li da odem kod ginekologa ili da opet napravim test?

Hvala,Lp

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako ste bili na pregledu i kolega vam je rekao da se ne radi o trudnoći. Čemu sumnjati. O uzrocima izostanka pročitajte u prijašnjim postevima koji govore o tome.

sveca12

Poštovani,

na pregledu sam bila pocetkom mjeseca a trebala sam dobiti krajem mjeseca ,tocnije, 26.03. Zadnja mi je bila 25.02.

Hvala,Lp

Dejan Šakoronja, dr. med.

Napravite ponovno test.

mi_svi

Poštovani,
Djevojka i ja imali smo nezasticeni odnos bez ejakulacije 12.3. te smo kasnije doznali da joj je taj dan bila ovulacija. Ona ima redovan ciklus od 32 dana i kasni joj ciklus već tjedan dana, no pod konstantnom je izloženošću stresu i u tom periodu je dosta puta spavala <7h i to po danu, a po noći učila. Kolike su šanse da je ostala trudna, odnosno da je problem u životnom stilu s obzirom na kašnjenje?

Zahvaljujem se unaprijed

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nije trudna ako nije bilo ejakulacije.

nadja.pett

Odnos je bio nezasticen, ali je partner ejakulirao van. Da li je moguce da sam trudna?

Dejan Šakoronja, dr. med.

U teoriji da, od predejakulata ako je do njega došlo.