Zatvor vagine

Marcela6060

Poštovani..
Ne mogu pronaći ulaz u vaginu tj vaginalni otvor.. Nisam dobila ni mjesečnicu a imam 14 godina.. Sve sam pomno razgledala no nigdje nema rupe, vjerovatno je blokirana, ali ne vjerujem da je potpuno blokirana jer redovito imam iscjedak.. (Bijeli) .. Što vi mislite? Hvala puno.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako imate iscjedak onda svakako nije proble. Himen je intaktan i vjerovatno je zbog toga.