Zbunjena

Armt

Poštovani,
Imam 25 godina, redovito imam spolne odnese, menstruacija mi je takodjer redovita. Ne koristimo nikakvu zaštitu ali decko ne svrsi u mene. Zadnja menstruacija mi je bila od 20.12.do 26.12. Nakon toga smo imali spolne odnose vise puta.
5.1. pojavilo mi se krvarenje koje je bilo obilno 3-4dana i nakon toga oskudno, nekad svjeze (svjetlo crveno), nekad vise smeđkasto i jos uvijek traje. Citala sam svasta po netu, od preovulacijskog krvarenja do implantacijskog..
Zanima me imam li razloga za brigu? Mozda trudnoca?

Unaprijed zahvaljujem na odgovoru!

Ispricavam se na novoj temi, nisam znala kako drukcije postaviti upit.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, implantacijska i ovulacijska krvarenja su oskudna i traju najviše do tri dana. Savjetujem test na trudnoću.