Znatizeljna

Jopi123

Pozdrav,
Zadnju menstruaciju sam dobila 06.07.,a ciklusi su mi uglavnom 32-36 dana.Odnos sam imala 14.07(zaštićeni).Zanima jesu li mi to bili plodni dani i kolika je mogucnost trudnoce jer nekoliko dana nakon toga imam ucestalije mokrenje nego inace i nadutost?
Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Dani su neplodni i neće doći do trudnoće s obzirom na to da odnos nije bio nezaštićen.