zumancana kesa

mimi94

Postovani doktore, danas sam bila na UZ ,utvrdjena je trudnoca ... doktorka je u izvestaju napisala CRL -7, GM -28 i zumancana kesa 4.. sta to znaci ? unapred hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Uredan nalaz. Niste napisali da li je plod vitalan jer sa CRL od 7 mm morala bi se vidjeti embriokardija.

mimi94

Na nalazu ne pise nista, a ni doktorka mi nista nije rekla , samo kontrola za 10 dana....

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vjerovarno su se vidjeli kucaji srca
kod ploda. Uredan nalaz.

mimi94

Oh... doktore hvala Vam puno.. big-smile sad mi je mnogo lakse ...

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.