Žuti iscjedak

analastavica

Poštovani, nisam još imala spolne odnose, ali prije nekoliko mjeseci došlo je do genitalnog dodira s jednim dečkom. Zanima me je li moguće da sam
dobila neku spolnu bolest budući da me dirao penisom po vagini bez zaštite?To se dogodilo točno dan nakon prestanka menstruacije. Nakon toga promijenio mi se iscjedak pa sam koristila ulje čajevca(nekoliko kapljica na gacice) i jela sam više češnjaka.Isto tako mislim da mi je došlo i do naticanja, ali to se brzo samo povuklo. Također i svrbež je nestao. U tom razdoblju bila sam pod velikim stresom tako da mi sada nije uredan TSH, a ni FSH, LH i testosteron , ali ginekologica mi je rekla da je to zbog pcos i da moram na ultrazvuk štitnjače. Sada imam žuti iscjedak. Je li to znak nekakve infekcije ili..? Unaprijed hvala !

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vjerovatno se radi o upali. Savjetujem pregled.
Spolnim kontaktom tj. dodirom moguće je prenjeti neke spolne bolesti, npr. herpes, kondilome i slično.