HRABRI - forum za zaštitu djece

Savjetodavna linija, za djecu

Hrabri telefon
Zagreb, Draškovićeva 72

Pomeranje menstrualnog ciklusa

Mimamima

Potreban mi je savet kako da ubrzam menstrualni ciklus i pomerim unapred za nekoliko dana zbog putovanja. Citala sam nesto o primeni Primolut Nora i nije mi bas najjasnija njegova primena za ubrzanje ciklusa. Molim vas za pomoc kako da koristim lekove da bih ubrzala ciklus za pet-sest dana?

Savjetodavna linija, za djecu

Draga Mimamima,
hvala Vam na javljanju i ukazivanju povjerenja Hrabrom telefonu. Iz Vašeg upita sam stekla dojam da Vas zanima pitanje vezano uz menstrualni ciklus. S obzirom na to da se na Hrabrom telefonu bavimo temama vezanim uz dječji razvoj i roditeljstvo, nismo educirani u području zdravstvene ginekološke skrbi te Vas potičem da potražite savjet svog ginekologa.
Ako budete imali nekih pitanja koja spadaju u okvire Hrabrog telefona, potičem Vas da nam se slobodno javite ovim putem, ali i putem linije Hrabrog telefona za mame i tate na broj 0800 0800 koja je otvorena radnim danima od 9 do 20 sati. Osim toga, možete nam pisati i na e-mail savjet@hrabritelefon.hr.
Puno pozdrava,
Vaš Hrabri telefon