Klinička farmakologija s toksikologijom

Lupanje srca od Clopixola

Emica

Upomoć, pomozite mi, srce mi strašno lupa od kada se liječim s Clopixolom, bojim se da ću umrijeti, hitno mi odgovorite je li moguće da mi srce tako strašno lupa od toga lijeka?

Hvalaaa unaprijed na odgovoru.....

Emica

Mr.sc.dr. Viola Macolić Šarinić

Odgovor nije bio brz, ali istina je, srca Vam je lupalo od navedenog lijeka. To je jedna od njegovih opisanih nuspojava. Vjerojatno ste prekinuli s lijekom i sada pijete neki drugi iz te skupine.

Sretno
dr Viola Macolić Šarinić

Emica

To sam ja i tvrdila svojoj doktorici, da mi od Clopixola srce strašno lupa.
Bogu hvala promjenila sam terapiju i sada nemam tih problema.

Mala kritika, vidim da lijepo odgovarate na naše upitee, ali šteta što niste malo brži, jer bi mi bilo puno lakše u komunikaciji sa mojom doktoricom koja je mislila da si ja utvaram .....

Bez obzira na sve, super ste .. omg) omg)