Nefrologija

rowatinex

vjekoslav

Moze li mi netko objasniti (pijem rowatinex za topljenje bubreznih kamenaca , širenje moracnih puteva......... ) zasto u istom pakovanju (Irski proizvod) uputa na engleskom pise u slucaju kolike povecati kolicinu i kvantitet uzimanja lijeka dok u hrvatskom pakovanju ljeka(od nedvno je dostupan i kod nas) to uopce ne pise .

Pavo

Gdje u Zagrebu mogu nabaviti rowatinex? Unaprijed zahvaljujem.

Cybermed

Poštovani,
Rowanitex kaps. 50 kom proizvodi tvrtka Rowa koju u Hrvatskoj zastupa Medical Intertrade tel. 01 3374 010.

prof. dr. sc. Petar Kes

Poštovani, odgovor gdje možete nabaviti lijek dobili ste od Cybermeda, a što se tiče nepotpunog naputka o uporabi lijeka upozorite na to (uz predočenje upute) svojeg liječnika koji se može obratiti proizvođaču/distributeru i zatražiti objašnjenje (ispravak ili nadopunu upute).
S poštovanjem,
prof.dr.Petar Kes