Neurologija

Bol od klime

Krunc

Od 1997.godine, nakon višednevne vožnje u klimatiziranom automobilu, počela me boljeti desna strana glave (čelo i područje oko desnog oka). Bolovi još uvijek traju, posebno za vrijeme vjetrovitog ili hladnog vremena. Mazao sam bolno mjesto sa "Luboreta" kremom, ali nije pretjerano pomoglo. Da li se ta bol može izliječiti i kako?

prof. dr. Zlatko Trkanjec

Preporucljivo bi bilo da se javite na pergled neurologu (specijalisti za bolesti zivcanog sustava) koji ce Vas pregledati i uputiti na potrebne pretrage kojima ce se pokusati pronai uzrok Vasih glavobolja, te po tom i odrediti eventualno potrebno lijecenje.