Neurologija

bol u vratu i trnci u licu

antun

Poštovani!

Od trećeg mjeseca 2004.godine osjećam neugodnu bol u predjelu desne strane lica,usnice i oka te u predjelu iza uha, a odnedavno i bol u vratu.Često me prolaze i neugodni trnci glave ruke i noge! Krvna slika je u redu isto kao i krvne žile u predjelu vrata. Išao sam na pregled otorinoralinlgologu i neurologu međutim do sada nisam dobio nikakav odgovor niti dobio dijagnozu o mogućoj bolesti. Na radnom mjestu provodim više od deset sati za računalom, neadekvatnom prostoru sa malo prirodne svjetlosti dnevno te sa dosta stresnim situacijama/rad sa studentima/! Da li bolovi mogu biti psihičke prirode , bolesti živaca ili slaboj tjelesnoj aktivnosti!

hvala unaprijed!

Prof.dr. Zlatko Trkanjec

Vrlo je teko na ovaj način odgovoriti na Vaš upit. Međutim, moglo bi biti moguće da je barem dio Vaših tegoba posljedica možebitnih promjena na kralježnici do kojih je moglo doći zbog prirode Vašeg posla koji ste opisali.