Neurologija

cudna bol u glavi

daria72

Postovani,
Vec desetak dana javlja mi se cudna bol u glavi. Bol nije stalna, vec se, kad se sagnem, javi probadajuca, sijevajuca bol na jednom mjestu na vrhu glave, na lijevoj strani. Kao da me netko probode na tom mjestu, i onda bol prodje, traje sekundu, dvije.
Molim Vas za savjet.
Hvala!

Prof. dr. sc. Vida Demarin, dr. med

Poštovana,
Iako vaše smetnje ne ukazuju na ozbiljniji poremećaj ipak se javite svom liječniku obiteljske medicine koji bolje poznaje vas, vašu i obiteljsku anamnezu te će, ako smatra potrebnim, vas uputiti na pretrage.