Neurologija

Maja

Trnci po tijelu

Molim Vas za odgovor ! Već nekoliko dana osjećam trnce po cijelom tijelu u vidu pikanja i peckanja kože , a na vrhovima prstiju nogu i ruku te dlanovima i stopalima kao neko mravinjanje i takeđer pikanje . To je počelo nakon intenzivnog rada na računalu prošlih dana ( po 12 sati neprekidno ) radi jednog posla koji moram do roka učiniti . Nemam nikakve bolove osim tih simptoma . Da li je to možda posljedica pritiska na kralježnicu ili nešto drugo ....? Ujutro kada se ustanem tih simptoma nema ali se za 1 sat pojave . Primjećujem da kad se to tijekom dana ponekad i povuče ponovo se vrati kad nosim dijete ili slično . Molim Vas kome da se uputim ili što da uzmem za poboljšanje stanja ? Imam 33 godine .

Doc. dr. Zlatko Trkanjec

Preporučljivo bi bilo da se javite neurologu (specijalisti za bolesti živčanog sustava) koji će Vas pregledati i uputiti na potrebne pretrage.