Neurologija

MR Vratne kralježnice

marija05

Na MR vratne kralježnice dijagnosticirano mi je slijedeće:
Na razini C-C6 vidi se dorzocirkularno formiranje disk osteofit kompleksa uz umjerenu redukciju prednjeg subarahnoidalnog prostora.
Na ostalim nivoima nalaz primjeran.
Nema znakova hernije diska.
Izravnata fiziološka lordoza.
Na MR sam otišla zbog dugotrajnih bolova u ramenu i ruci.
Molim Vas za mišljenje

Prof. dr. sc. Vida Demarin, dr. med

Poštovana,
bolovi u ramenu i ruci mogu biti poslijedica promjena na kralješnici koji se opisuju. Svakako vam savjetujem da odete na pregled fizijatru koji će vam dai daljnje upute koje će poboljšati vaše stanje.