Neurologija

Senzacije

milka

Već oko godinu dana neke neodređene tegobe koje nisam rekla roditeljima. Navečer kada legnem, prije nego zaspem, odjednom me obuzme osjecaj da imam jako veliku glavu, a malo tijelo, ili obrnuto, velike ruke i noge, a malu glavu. Otvorim oci i vidim da to nije istina. Isto tako, prije nego zaspem, često imam vrlo jake boje pred ocima - crvene i zute koje se prelijevaju. Ujutro kada se probudim, imam cudan osjecaj u ustima, kao da sam cijelu noc jela bademe ili neko slicno kostunjavo voce. Glava me rijetko, ali ipak zaboli. O cemu se radi?

Doc. dr. Zlatko Trkanjec

Na žalost, nije moguće na ovaj način odgovoriti na Vaš upit. Svakako se javite svojem liječniku koji će Vas pregledati, uputiti na potrebne pretrage i na temelju nalaza postaviti dijagnozu i propisati Vam eventualno potrebnu terapiju.