Neurologija

Trnci.

Sanja

U zadnje vrijeme mi trne dio cela iznad obrve, a u zadnja dva dana osijecam trnece i po jeziku. U roku mjesec ipo dana sam izvadila 10 zubiju kod oralnog kirurga a imala sam i tupe bolove u oku. Jako me zabrinjava trnjenje jezika,da li trebam poduzeti neke hitne mjere kod neurologa.

Sa štovanjem.

Prof.dr. Zlatko Trkanjec

Navedene tegobe najvjerojatnije su posljedica opsežnog zahvata kod oralnog kirurga. Preporučljivo bi bilo da se javite neurologu (specijalisti za bolesti živčanog sustava) koji će Vas pregledati i uputiti na eventualno potrebne pretrage kako bi se utvrdio uzrok Vaših tegoba.