Oftalmologija

Mjehuric na bjeloocnici

dvmm511

Postovani, prije nekoliko dana primjetila sam malen mjehuric, ispunjen prozirnom tekucinom na bjeloocnici. Iz dana u dan mjehuric je veci i prozirnost tekucine kojom je ispunjen se smanjuje. U pocetku mi mjehuric nije smetao, no sada mi vec smeta pri gledanju, imam osjecaj da mi je pomalo i zamucen vid, takoder osjecam suhocu oka i izrazitu nelagodu.
Sto bih trebala poduzeti? Ili ce proci samo od sebe?

Unaprijed zahvaljujem

dr. sc. Adrian Lukenda, dr. med.

Najvjerojatnije se radi o cisti spojnice. Ukoliko se mijenja njena veličina i/ili boja obavezno posjetite oftalmologa.