Otorinolaringologija

bolest stitne zljezde

DUKA12

Postovani dr Novosel molim vas da mi odgovorite na pitanje uzv stitnjace.Odjeci oba reznja stitnjace su nejednoliki vide se ehogeni tracala I neravne konture .Mjestimice podrucja jace izrazena hipogenost I neka poput sitnih cvorica.U donjoj trecini lijevog reznja vidi se cvor ehogenosti Kao I ostatak tkiva stitnjace sa hipoehogenim rubom I nesto rubne prokrvljenosti vel9•5•8mm.Na vratu izaMSK desno nekoliko l.c s hilusom vel do 9•5mm a lijevo duguljasti l.c velicine do 14•4mm hormoni su uvijek U granici normale.Unaprijed hvala

Mr. sc. Rozita Gulić, dr. med.

Poštovani, poslali ste upit krivom doktoru, ovdje nema dr Novosela. A i niste postavili pitanje, osim što ste prepisali nalaz UTZ-a.