Otorinolaringologija

cudna izraslina u grlu

Zvonchica85

Postovani! Prije tj.dana mi se pojavila neka izraslina jednake boje kao i usna supljina s lijeve strane grla. Ne boli me i ne pece samo je malo neugodan osjecaj kad gutam slinu. Nemam temperaturu ni ikakve druge simptome. U zadnja dva dana primjetila sam da je na vrhu te izrasline mali bjeli cepic, izgleda kao pristic. Za 5 dana sam narucena kod ORL-a, ali jako se brinem zbog toga pa se nadam Vasem odgovoru!
Hvala!

Domagoj Parazajder, dr. med.

Moguće je da se radi o afti, začepljenoj slinovnici ili eventualno fibromu ili papilomu na sluznici. Pregled je sigurno utvrdio o čemu je riječ; uglavnom, sudeći po opisanom, najvjerojatnije se ne radi o ničem ozbiljnom.