Otorinolaringologija

Gorka usta!

Mama

Postovani,
imam 58 godina. Imam problem s usnom dupljom, naime, vec dvije godine imam osjecaj suhih usta, ali ono sto me najvise muci- osjecaj gorcine u ustima (pri tome mi usne budu jako crvene, kao pecene). Taj simptom mi je prisutan u zadnje dvije godine. Imam cest problem i s aftama. Sa sinusima takodje. Rentgen je pokazao zasjenjenost sinusa.
Isla sam kod otorinolaringologa- nalaz je ok (bris grla i povrsan pregled).
Tacno ispod jezika, u dubini, imam osjecaj jake iritacije, zazarenosti. A osjetim i da mi odatle dolazi s vremena na vrijeme, jak priliv gorcine (osjecaj kao da mi spricne nesto gorko u usta, iz toga mjesta).

Sta bi to moglo da bude? Kome da se obratim?

Unaprijed zahvaljujem.

prof. dr. Željko Bumber

Javite se gastroenterologu.