Otorinolaringologija

gubitak glasa II

mimi

Nakon Vašeg preporučenog otorinolaringološkog pregleda utvrđena mi je pušačka insuficijencija glasnica. Liječnik je također rekao da puno glasno i brzo govorim. Dao mi je tri antibiotske inhalacije i preporučio svakodnevnu inhalaciju prije spavanja, također i obavezni prekid pušenja. Mogu li se sa ovakvom terapijom nadati povratku glasa. HVALA!

mr.sc.dr. D. Markov

Draga Mimi,
S preporučenom terapijom možete se nadati povratku glasa. Pokušajte pušenje prekinuti ili bar smanjiti, kao i ne puno i preglasno govoriti.