Otorinolaringologija

Opet manstruacija ili...?

nikizaha

Rodila sam prije 3mj. po drugi put.Trudnoča i porod prošli su bez problema.na pregledu poslje poroda dok. mi je rekla da imam upalu na grliču maternice i prepisala mi je antibiotik i vaginalete,te je rekla da ču uskoro dobiti i menstruacijui tako je i bilo prije 2tjedna sam dobila i prvu menst. poslje poroda trajala je oko 6 dana.tjedan dana ništa i onda jutros opet primjetim krvarenje i lagana bol u donjem djelu leđa kao nova menstruacija.dali je to normalno?inače sam imala donekle uredne menstruacije i nikada večih problema!

Domagoj Parazajder, dr. med.

Nažalost, ubačeni ste na krivi forum! Molim vas da se javite na forum ginekologije, sretno!