Otorinolaringologija

Osjetljivi nos

v333

Imam problema s nosom: stalno kiše i curi mi. Inače imam 16 godina i uvijek sam imala problema s nosom i grlom, vodila sam krajnike prije 7 godina.
Kišem stalno, ponedak 2 sata bez prestanka, koristim nasic sprej za nos ali ne pomaže baš. Primjetila sam da kišem od nekih parfema, acetona, ali i kad osjelim lagani vjetrić npr. samo po nogama (malo hladnoce). Kišem čak i ako se slučajno udarim u lice. Molim vas pomoć. happy

Mr. sc. Rozita Gulić, dr. med.

Poštovana, niste naglasili da li ste učinili alergološko testiranje na inhalatorne alergene ili da li ste pokušali sa uzimanjem kortikosteroidnog spreja u nos. Preporučujem oboje.