Otorinolaringologija

promuklost

Blazenka

Postovani,

moja kci stara je 2,5 godine. S prvim proljetnim danima pocela je govoriti promuklim glasom iako ne kaslje puno i nema drugih simptoma. Tako je bilo i prosle godine sve do kraja ljeta. Vise puta sam bila kod pedijatrice koja je dijagnosticirala katar grkljana i lijecili smo to samo homeopatski, nazalost bezuspjesno. Treba li napraviti alergo-test?
Ona je inace sklona upalama grla i srednjeg uha, ali zadnja 4 mjeseca bila je posve zdrava.

Hvala i lijepi pozdrav.

prof. dr. Željko Bumber

Glasnice bi trebalo pogledati fiberskopom.Javite se na Šalatu.